Prawo rodzinne obejmuje wszystkie prawne aspekty sporne majątkowe i niemajątkowe w relacjach rodzinnych. Określa normy prawne związane z separacjami i rozwodami i ich przebieg. Reguluje także relacje rodzicielskie, ustalenie ojcostwa czy majątkowe aspekty zależności rodzinnych. Adwokat podejmujący się spraw w zakresie prawa rodzinnego reprezentuje Klienta przed sądem oraz urzędami.

Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Rozwody oraz separacje są skomplikowanym procesem prawnym i emocjonalnym dla Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ze strony prawnej przebiegały one możliwie bezboleśnie i z korzyściami dla naszych Klientów, poprzez ograniczenie do minimum formalności i stresu związanego np. z podziałem majątku wspólnego.

Chętnie pomagamy w rozstrzyganiu sporów w zakresie prawa opiekuńczego, które obejmuje rozstrzygnięcia finansowe (np. ustalenie alimentów i ich wysokości), a także ustalanie ojcostwa. Służymy wsparciem i poradą prawną w kwestiach ustalania sądowego opieki nad małoletnim potomstwem, a także reprezentowanie Klientów przed sądami w sprawach związanych z opieką nad dziećmi.

Prawo rodzinne obejmuje również majątkowe relacje rodzinne i spory w zakresie spraw spadkowych, podziału spadku czy stwierdzenie jego nabycia. Kancelaria oferuje pomoc w rozstrzyganiu majątkowych sporów rodzinnych. Gwarantujemy pomoc we wszelkich formalnościach związanych ze sprawami majątkowymi, a także reprezentowanie Klienta przed sądem i urzędami.

Kancelaria oferuje usługi prawne w zakresie prawa rodzinnego, zarówno w formie tradycyjnej współpracy, jak i kontakt z Klientem online, który może ją uzupełniać. Konsultacje i porady online znacznie przyspieszają kontakt z adwokatem, a tym samym niezbędne formalności w trakcie prowadzenia sprawy. Prawnik ma możliwość stałego kontaktu z Klientem, co może wpłynąć na efektywność prowadzonych spraw.