Współczesne narzędzia komunikacji ułatwiają kontakt z Klientem, również w udzielaniu porad prawnych. Porada prawna udzielana przez Internet jest już standardowym uzupełnieniem tradycyjnych form prowadzenia spraw i pozwala na stały i szybki kontakt, a tym samym szybsze rozstrzygnięcie spornych kwestii. Prawnik „online” to wygoda Klienta i efektywność we współpracy.

Kancelaria oferuje wsparcie przez Internet dla spraw prowadzonych w tradycyjny sposób. Porady prawne udzielane w taki sposób stanowią często początkowy etap kontaktu z Klientem i rozpoczęcia sprawy, jeśli nie ma możliwości spotkania i konsultacji. Kontakt internetowy pozwala również szybciej załatwić formalności. Kancelaria oferuje takie rozwiązania w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nie wszystkie sprawy wymagają spotkania z Klientem. Dla osób, które wolą skorzystać z pomocy online, oferujemy taką formę kontaktu. Nierzadko porada prawna udzielona internetowo wystarcza i nie ma konieczności spotkania z Klientem. Jest to bardzo wygodne i znacznie przyspiesza kontakt, a przede wszystkim szybsze rozwiązanie problemu. Adwokat „online” to także doskonałe rozwiązanie dla osób, którym odległość utrudnia wizytę w kancelarii.

WYSŁANIE ZAPYTANIA ONLINE

Koperta
– wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie lub na adres email: biuro@kancelaria-ozarow.pl
– opisz dokładnie swoją sprawę i określ zakres pomocy jakiej od nas oczekujesz
– ewentualnie prześlij skany dokumentów
– podaj dane kontaktowe: imię, nazwisko oraz numer telefonu
– zapytanie trafia do bezpłatnej wyceny usług

ODPOWIEDŹ ZE STRONY KANCELARII

Adwokat-opinia-prawna

– od momentu wysłania zapytania związani jesteśmy tajemnicą adwokacką
– w ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź ze strony kancelarii o ofercie pomocy i wycenie usług prawniczych

ŚWIADCZENIE USŁUG PRAWNYCH

Ksiązki prawne
– po akceptacji warunków współpracy i po dopełnieniu formalności kancelaria rozpocznie wykonywanie usług prawniczych na ustalonych przez strony warunkach